O nas

Laravel-Polska to największy polski portal zrzeszający programistów korzystających z frameworka PHP – Laravel. Informujemy o bieżących wydarzeniach, testujemy gotowe rozwiązania i dzielimy się wiedzą. Programowanie to dla nas nie tylko praca, ale prawdziwa pasja, którą chcemy zarażać i dzielić się, tworząc jedyną taką społeczność w Polsce.

Właścicielem portalu jest firma Beziworld Kamil Ćwiertnia posiadająca wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług takich jak projektowanie stron internetowych oraz projektowanie aplikacji webowych (głównie z wykorzystaniem framework Laravel).

Chcąc zapewnić maksymalnie kompleksową obsługę, w Beziworld dbamy również o pozycjonowanie w Google (SEO) wykonanych przez nas projektów i oferujemy profesjonalny support dla firm wraz ze wsparciem gwarancyjnym dla wszystkich klientów.

Dobrze zaprojektowana aplikacja czy strona internetowa, to podstawa w marketingu reklamowym. Jednak nie możemy zapominać o pozostałych działaniach, które mają przełożyć się na zwiększenie liczby klientów oraz użytkowników. Współpracujemy z najlepszymi podwykonawcami produkując gadżety reklamowe, tworzymy projekty graficzne oraz montujemy filmy reklamowe. Marketing 360 stopni w jednym miejscu!

Jeśli wciąż się zastanawiasz, chętnie zaprezentujemy ofertę popartą bogatym portfolio naszych realizacji. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy – napisz do nas na adres BIURO@BEZIWORLD.EU lub zadzwoń pod numer 518-084-086. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie beziworld.eu – zapraszamy!